
Казки тітоньки Ле Пен, або обіцяв, але не одружився
Воістину, Майдан - це не просто американська технологія кольорових держпереворотів, це - релігійний культ. Дивіться: є верховне добре божество (Обама) зі своїм військом світла (НАТО);
є верховне і майже всемогутнє зле божество (Путін) з військом темряви (раби, вата тощо);
є міф про велич нації (стародавні укри та ін. істинні «арійці»), а також велика месіанська мета, після досягнення якої потечуть молочні річки з медовими берегами, а булки почнуть рости одразу на деревах (БудемоЖитиЯкуЄвропі). Європа чекає не дочекається, коли Україна прискаче в її ніжні толерантні обійми, і тільки злодій Путін виношує підступні плани, як би зашкодити цьому здійснитися, а заразом всіх розстріляти, з'їсти, а потім ще раз розстріляти.
З невеликими спрощеннями - це і є суть релігійних поглядів Майдану. Існують, звичайно, добрі москалі, але це, як правило, ті, хто зігує, та Ахеджакова.
Ой, забули про пророка Бандеру. Деякі фундаменталісти віри вважають, що він і є справжнє божество, а Обама - самозванець. Але враховуючи, що пророк Бандера помер, і грошей у нього попросити не можна, адепти віри все одно приносять жертви на вівтар Обами. Найбільше він благоволить жертвам людським ...
Загалом, так і виникає фундаментальне протиріччя добра і зла. Залишитися має тільки один.
Однак Бог колись сказав Мойсею, що той не зможе увійти в Землю Обіцяну. Не беруся судити, наскільки тоді засмутився Мойсей, але, напевно, засмутився. 40 років у пустелі як-не-як… а тут «не можна». За задумом, після деяких останніх заяв, які пролунали з вуст божественних посланців не найнижчого рангу, свідки Майдану мали б похитнутися у міцності своєї віри. Що ж було сказано?
Емерік Шопрад, депутат Європейського парламенту від Національного Фронту Марін Ле Пен, який набрав 22-го березня цього року на місцевих виборах в департаменти аж цілих 25% голосів, посівши друге місце, заявив:
«Ми як майбутній уряд Франції виступаємо проти вступу України в Європейський Союз. Україна об'єктивно не готова до вступу в європейське співтовариство. І перше, чим зараз має займатися Україна, - відновлення своєї зруйнованої економіки. Крім того, у разі приходу нашої партії до влади, ми повністю змінимо відносини з Росією, з якою ми хотіли б вибудувати партнерські відносини. А Україну ми бачимо тільки в якості нейтральної держави, а не члена ЄС».
Сама ж Марін Ле Пен вважає, що «європейський народ не хоче бачити Україну в Євросоюзі».
Також вона зазначила наступне: «Україна в Євросоюз не увійде - не потрібно розповідати казки. Україна має абсолютно не той економічний рівень, щоб увійти до ЄС».
Крім того, верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні дотримується тієї ж думки.
«Цього не було в порядку денному в останні роки, це не стоїть на порядку денному й зараз», - говорить вона щодо перспективи вступу України в ЄС.
Тут би свідкам Майдану і замислитися: а чи все йде за планом? Однак, прапори Євросоюзу досі розвішані у містах довірливої України. Що роблять прапори іноземної держави на суверенній території? А деякі особливо довірливі автолюбителі навіть кріплять прапорець ЄС на номери автівок замість традиційної української символіки.
Сепаратизм? Мабуть, відповідним органам варто з цим розібратися.
Точка зору автора може не збігатися з точкою зору редакції