Про бешкет «вонижедітей» в німецькому Франкфурті-на-Майні та Україну

19-03-2015

Київ пішов на демонстративне порушення Мінських домовленостей, а Німеччина, яка раніше заявляла про намір покарати порушників перемир'я, опинилася перед вибором, кого карати і як проводити покарання.

Якщо все розмежувати та конкретизувати, то Німеччині належить незабаром робити важкий вибір - вирішувати, під чиї танки лягати - російські чи американські - і Берліну натякають, що краще вибрати.

Ось у Франкфурті поранено 90 поліцейських в ході зіткнень з «вонижедітьми», а самих «мирних протестувальників» ув’язнили вже понад 550 осіб за півдня.

Протестуючим й даром не потрібна та будівля ЄЦБ, в яку Берлін вклав 1,3 мрлд євро. Це лише привід для бунту. А привід можна знайти абсолютно будь-де або ж створити його, що не є проблемою.

Активістів звозили у Франкфурт на 60 автобусах з 39 міст, тобто гвардію закидали цілеспрямовано, акція була спланована і скоординована, а німецькі спецслужби її проґавили.

Подібні заходи будуть повторюватися в Німеччині й надалі, рівно доти, поки Берлін стане зовсім покірним і не почне поводитися так, як того хотілося б США. А саме:

1. Перестане лізти попереду американського бронепотягу з мінськими ініціативами;

2. Буде вводити все нові й нові санкції стосовно Росії;

3. Розірве всі ділові зв'язки з Москвою і не перестане дружити з Китаєм;

4. Відмобілізує свої збройні сили для війни з Росією, яку США намагаються розв'язати, використовуючи Україну як привід.

Берлін відреагував на «мирні мітинги» як і годиться владі - арештами. Тепер варто очікувати подальшої реакції фрау канцлерін.

Тим часом Москва в особі голови МЗС Лаврова тактовно натякає Берліну, що у зриві перемир'я винен Київ і ніхто інший, а тому не зайвим було б стримати обіцянку і покарати винного.

І в поточній ситуації м'яч знаходиться на стороні Німеччини, якій належить найближчим часом зробити вибір: відновлювати суверенітет та змінювати ставлення до ЛДНР або далі слухняно йти у фарватері політики США.

Робити вибір лячно, але все ж доведеться, а ціна його буде величезною: ЄС в поточному форматі вціліти не зможе, але Німеччина має шанс знайти політичну суб'єктивність.

 

Точка зору автора може не збігатися з точкою зору редакції


Поділитися: