В Україні триває боротьба з інакомисленням

28-02-2015

В Україні все більш витончених форм набуває боротьба з інакомисленням та інакодумцями. Чергові випадки цього відбулися на цьому тижні в Києві та Харкові.

Так, 23-го лютого в Харкові з органів була звільнена жінка-капітан міліції за те, що вітала колег по роботі зі святом Дня захисника Вітчизни листівками з георгіївською стрічкою. У «Фейсбуці» Антона Геращенка вустами одіозного радника Авакова було зліплено цілий звіт про те, як покарали «злочинницю», яка, виявляється, ще й мала нахабство дивуватися, за що ж її звільняють. Ось і формулювання підібралося згідно нинішній епосі «європейської демократії» - «за непатріотизм і нерозуміння того, що в Україні гинуть люди від рук інших людей, для яких колорадська стрічка - улюблений колір». Хочеться запитати: а хіба георгіївська стрічка - офіційно заборонений символ? Тоді покажіть закон, що її забороняє. Цікаво також, за яким формулюванням відбулося звільнення. Наскільки мені відомо, в українському КЗОТі відсутня така стаття як звільнення «за непатріотизм» або «нерозуміння політичної ситуації». Таким чином, в Україні створюється яскравий прецедент, коли людину звільняють не за якусь реальну провину, а за політичні погляди, що розходяться з офіційною лінією органів влади (які наскрізь просякнуті ідеологією націоналізму). До слова, в Одесі подібні випадки мали місце влітку минулого року, коли під тиском «патріотичної» громадськості звільнили прес-секретаря мера Одеси Марію Олійник за те, що вона публічно висловила невдоволення «майданівським» гаслом «Слава Україні - героям слава», а також вчительку школи, що викладала дітям «неправильні класні години».

Другий випадок мав місце 26-го лютого в столиці, коли при затриманні російських журналістів СБУ був виявлений громадянин України, який працював оператором. Російських журналістів з країни витурили. На щастя, для українця все закінчилося не так погано, як могло бути: після «пояснювальних бесід» його відпустили. Але тут важливіші слова радника голови СБУ Лубківського, який пообіцяв кримінальне покарання «посібникам підривної діяльності».

«Користуючись нагодою, від імені Служби безпеки України хочу попередити про кримінальну відповідальність всіх, хто допомагає агресору, зокрема здійснює підривну інформаційну діяльність проти України», - зазначив Лубківський.

І знову ж все це - суто політичні інсинуації, бо немає жодних законодавчих актів, що забороняють працю та співпрацю з російськими ЗМІ. Тобто, суттєво, це - боротьба з людьми, що мають іншу точку зору.

Виходячи з цього, раджу владі наступне:

- Запровадити обов'язкове вітання «Слава Україні - героям слава» на роботі (за невиконання - звільнення);

- За публічне заперечення позитивної ролі особистості Бандери і УПА в історії запровадити штраф в 10-15 тис. грн .;

- За публічне заперечення мудрості органів державної влади та прогресивності «європейського вибору» - від 3 до 5 років позбавлення волі.

І тільки в цьому випадку в Україні настане повна «перемога демократії» та абсолютної свободи.

 

Точка зору автора може не збігатись з точкою зору редакції


Поділитися: