
Точка зору
Силовий розгін фінансового Майдану - явище закономірне і навіть не перше в низці силових розгонів у виконанні нової влади.
В Україні все більш витончених форм набуває боротьба з інакомисленням та інакодумцями. Чергові випадки цього відбулися на цьому тижні в Києві та Харкові.
25-го лютого весь патріотичний сектор Інтернету сколихнула новина про те, що на сесії Харківської міської ради депутати відмовилися визнавати Росію країною-агресором. Все ніби-то й вірно: і обурення патріотів, і рішення міськради, але от є одне маленьке й давнє «АЛЕ» у всій цій псевдополітичній дурниці. Дуалізм.
Цілий рік Україна живе в спотвореній реальності. У реальності, де все поставлено з ніг на голову.
Друзі-знайомі з країн ЄС, зокрема з тієї ж Прибалтики та Німеччини, які уважно стежать за подіями в Україні, все частіше звертають увагу на регулярні випадки релігійних «розбірок» в нашій країні і відкриту участь «справжньої» української православної церкви в політичному житті країни.
Не знаю вже, плакати чи сміятися. У «постмайданній» Україні продовжують відбуватися такі абсурдні речі, що Франсуа Рабле або Джонатан Свіфт могли б написати, спираючись на них, кілька романів.
Всі більш дивні речі відбуваються в Україні.
10-го лютого голова Херсонської ОДА Андрій Путілов підписав розпорядження про підготовку до святкування Дня Європи.
Принцип «з’їжте один одного» в дії. У кримінальних справах проти Єфремова та Чечетова немає абсолютно нічого дивного.
14-го січня 2015 року Кабінет міністрів України затвердив Положення про Міністерство інформаційної політики.