
Точка зору
Людина швидко звикає до гарного, але ще швидше вона звикає до поганого. І приклад постреволюційної України, відкинутої за рівнем життя в суворі 90-і, це підтверджує.
Україна напевно отримає безвізовий режим з ЄС. Не можемо ж ми сумніватися в словах українського президента? Тим більше, і прем'єр нам відверто каже: всі реформи виконані. І гривня геть зміцнюється!
Пенсіонерам у нашій країні ведеться нелегко. Вірніше навіть так: навряд комусь на Україні жити важче, аніж ним. Їхній прибуток, як правило, нижчий, а витрати вищі – здоров'я та вік.
Труднощі, що звалилися на Україну за останній рік, безумовно, тимчасові. Вони рано чи пізно (вже краще б раніше)- будуть здолані.
Народний депутат блоку Петра Порошенка, колишній регіонал і син екс-мера Одеси Олексія Костусева, Олексій Гончаренко знову нагадав про себе.
Триваюче зміцнення гривні не більше ніж політтехнологічний хід, спрямований як на внутрішнього споживача в особі мешканців України, так і на зовнішнього суб'єкта - МВФ.
1-го березня в Москві на ході пам'яті Бориса Нємцова (що нагадує більш ходи бандерівців у Києві) російськими правоохоронними органами був заарештований український депутат і голова Одеської облради Олексій Гончаренко, призначений на цю посаду 14-го серпня 2014, тобто через дуже нетривалий час після одеської Хатині.
Павутиння соціальних мереж щільно заполонило повідомлення про розстріл російського опозиціонера, співголови партії «РПР-Парнас» Бориса Нємцова. Істеричний галас здійнявся такий, начебто знов був убитий президент Кеннеді в Далласі.
Рік тому, 22-го лютого, екзальтовані «євромайданівці», миколаївці, що стрімко стали послідовними «ура-патріотами» та гості міста звалили пам'ятник В. Леніну на центральній площі Миколаєва.
Якщо чесно, це вже навіть не смішно. Схоже, тоді, в січні, депутати вирішили не обмежуватися пропозицією не працювати 16-го січня в пам'ять відомо про що, а пішли далі, вирішивши влаштувати рік диктаторських законодавчих ініціатив.